Konstnär född: 1939
"Nattögon"
Signerad: Olle Eriksson
Daterad: 1980
Mått på duk: 24 x 19 cm
Mått inklusive ram: 37 x 32 cm
Olle Eriksson "The Drop" Oil on canvas
Artist born: 1939
"Night Eyes"
Signed: Olle Eriksson
Dated: 1980
Dimensions of canvas: 24 x 19 cm
Dimensions including frame: 37 x 32 cm
Condition report: No remarks
600 SEK | 2022-12-13 10:31 |
550 SEK | 2022-12-29 09:34 |
100 SEK | Start price |