Exteriörkomposition
Signerad: Pelle Åberg
Mått på duk: 41 x 33 cm
Mått med ram: 54 x 46 cm
Konditionsrapport: Mindre ramslitage, inga övriga anmärkningar
Pelle Åberg 1909-1964 Oil on canvas
Exterior composition
Signed: Pelle Åberg
Dimensions of canvas: 41 x 33 cm
Dimensions with frame: 54 x 46 cm
Conditional report: Minor frame wear, no other remarks
1 100 SEK | 2023-01-18 15:05 |
1 000 SEK | 2023-01-24 13:25 |
400 SEK | 2023-01-24 06:38 |
100 SEK | Start price |