Signerad: Sven Jonson
Numrerad: 298/390
Mått på papper: 84 x 58 cm
Papper med passpartout, ingen ram
Konditionsrapport: Något gulnat papper, inga övriga anmärkningar
Sven Jonson 1902-1981 Color lithograph
Signed: Sven Jonson
Numbered: 298/390
Dimensions of paper: 84 x 58 cm
Paper with passpartout, no frame
Condition report: Somewhat yellowed paper, no other remarks
950 SEK | 2023-02-02 15:11 |
900 SEK | 2023-02-02 15:12 |
550 SEK | 2023-02-02 09:12 |
450 SEK | 2023-01-09 11:42 |
300 SEK | 2023-01-24 09:00 |
100 SEK | Start price |