Konstnär född 1962
"Travis"
Signerad a tergo: Cecilia Sikström
Mått på pannå: 38 x 46 cm
Mått inklusive ram: 49,5 x 41 cm
Cecilia Sikström Oil on panel
Artist born in 1962
"Travis"
Signed on verso: Cecilia Sikström
Dimensions of panel: 38 x 46 cm
Dimensions including frame: 49.5 x 41 cm
Condition report: No remarks
600 SEK | 2023-01-10 15:12 |
550 SEK | 2023-02-02 14:56 |
100 SEK | Startpris |