"Ovädersvarsel"
Signerad: Axel Lind
Mått på duk: 70 x 50 cm
Mått med ram: 89 x 69 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, mindre färgsläpp, mindre färgsprickor, inga övriga anmärkningar.
Axel Lind 1907-2011 Oil on canvas
"Foul weather warning"
Signed: Axel Lind
Dimensions of canvas: 70 x 50 cm
Dimensions of frame: 89 x 69 cm
Condition: Minor age-based wear, minor paint loss, minor paint cracks, no other remarks.
2 800 SEK | 2023-01-11 14:21 |
2 800 SEK | 2023-02-02 15:02 |
2 000 SEK | 2023-02-02 14:42 |
1 700 SEK | 2023-02-02 09:57 |
900 SEK | 2023-02-02 09:30 |
550 SEK | 2023-01-28 11:36 |
450 SEK | 2023-01-24 18:49 |
100 SEK | Startpris |