"Vinter på avstånd"
Signerad: S.Fager
Mått på duk: 94 x 77 cm
Mått med ram: 97 x 81 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Sixten Fager 1920-2010 Oil on Canvas
"Winter at a distance"
Signed: S.Fager
Dimensions of canvas: 94 x 77 cm
Dimensions with frame: 97 x 81 cm
Condition report: No remarks.
7 000 SEK | 2023-03-02 15:12 |
6 800 SEK | 2023-03-02 15:12 |
5 600 SEK | 2023-03-02 15:07 |
4 800 SEK | 2023-02-14 10:16 |
3 800 SEK | 2023-03-01 09:31 |
3 000 SEK | 2023-02-24 18:45 |
2 600 SEK | 2023-02-21 12:41 |
1 900 SEK | 2023-02-20 21:15 |
950 SEK | 2023-02-20 20:16 |
250 SEK | 2023-02-20 19:54 |
100 SEK | Start price |