Konstnär född: 1944
Kustmotiv.
Signerad: Inge Pettersson
Mått på duk: 61 x 50 cm
Mått inklusive ram: 71 x 60 cm
Inge Pettersson Oil on canvas
Artist born: 1944
Coastal motif.
Signed: Inge Pettersson
Dimensions of canvas: 61 x 50 cm
Dimensions including frame: 71 x 60 cm
Condition report: No remarks
600 SEK | 2023-02-20 11:14 |
550 SEK | 2023-03-02 10:47 |
400 SEK | 2023-02-24 14:39 |
100 SEK | Start price |