Skymningslandskap
Signerad: C. Hallström
Mått på duk: 81 x 41 cm
Mått med ram: 93 x 54 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, mindre reva i duk, inga övriga anmärkningar
Carl Hallström 1850-1929 Oil on Canvas
Dusk Landscape
Signed: C. Hallström
Dimensions of canvas: 81 x 41 cm
Dimensions with frame: 93 x 54 cm
Condition report: Minor age-based wear, minor tear in canvas, no other remarks
200 SEK | 2023-02-07 13:47 |
150 SEK | 2023-03-01 13:41 |
100 SEK | Start price |