Kvinna i landskap
Signerad: CM Lindqvist
Mått på duk: 82 x 66 cm
Mått inklusive ram: 94 x 78 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
-----------------------------
Carl Magnus Lindqvist 1884-1977 Oil on Canvas
Woman in landscape
Signed: CM Lindqvist
Dimensions of canvas: 82 x 66 cm
Dimensions including frame: 94 x 78 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
1 500 SEK | 2023-03-30 15:02 |
1 400 SEK | 2023-03-20 10:46 |
800 SEK | 2023-03-24 23:48 |
100 SEK | Start price |