Orrspel.
Signerad: Thord Magnusson
Mått på papper: 72 x 45 cm
Ej ramad
Thord Magnusson Watercolor on paper
Black grouses.
Signed: Thord Magnusson
Dimensions of paper: 72 x 45 cm
Not framed
Condition report: No remarks
1 000 SEK | 2023-03-30 10:31 |
950 SEK | 2023-03-30 13:32 |
500 SEK | 2023-03-22 19:12 |
450 SEK | 2023-02-27 15:17 |
250 SEK | 2023-03-21 09:17 |
100 SEK | Startpris |