Exteriörkomposition
Signerad: Pelle Åberg
Mått på duk: 41 x 33 cm
Mått med ram: 54 x 46 cm
Konditionsrapport: Mindre ramslitage, inga övriga anmärkningar
Pelle Åberg 1909-1964 Oil on canvas
Exterior composition
Signed: Pelle Åberg
Dimensions of canvas: 41 x 33 cm
Dimensions with frame: 54 x 46 cm
Conditional report: Minor frame wear, no other remarks
4 000 SEK | 2023-03-30 15:10 |
3 800 SEK | 2023-03-18 20:34 |
2 400 SEK | 2023-03-30 11:11 |
1 800 SEK | 2023-03-29 21:59 |
300 SEK | 2023-03-28 20:34 |
100 SEK | Start price |