Säl i kustlandskap.
Signerad: Harald Wiberg
Mått bildyta: 20 x 18,5 cm
Mått inklusive ram: 33 x 31 cm
Harald Wiberg 1908-1986 Ink on paper
Seal in coastal landscape.
Signed: Harald Wiberg
Image area dimensions: 20 x 18.5 cm
Dimensions including frame: 33 x 31 cm
Condition report: No remarks
700 SEK | 2023-03-30 15:08 |
650 SEK | 2023-03-30 15:10 |
500 SEK | 2023-03-23 20:35 |
450 SEK | 2023-02-27 15:58 |
250 SEK | 2023-03-21 21:29 |
100 SEK | Startpris |