Höstlandskap
Signerad: G. Jonsson
Mått på duk: 66 x 38 cm
Mått med ram: 74 x 46 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
--------------------------------------
Georg Jonsson Oil on Canvas
Autumn landscape
Signed: G. Jonsson
Dimensions of canvas: 66 x 38 cm
Dimensions with frame: 74 x 46 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
100 SEK | 2023-03-02 11:49 |
100 SEK | Start price |