Sydländskt landskap med hus.
Otydligt signerad / Oidentifierad konstnär.
Daterad: 1952.
Mått bildyta: 58 x 43 cm
Mått inklusive ram: 70 x 57 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Unknown artist Watercolor on paper 1952
Southern landscape with houses.
Indistinctly signed / Unidentified artist.
Dated: 1952.
Image area dimensions: 58 x 43 cm
Dimensions including frame: 70 x 57 cm
Condition report: Wear on frame, No other remarks.
100 SEK | 2023-03-18 20:34 |
100 SEK | Start price |