Signerad med blyerts.
Numrerad: 165/310
Daterad: 1979
Mått bildyta: 44 x 37 cm
Mått inklusive ram: 55 x 47 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Mindre fuktfläckar, Inga övriga anmärkningar.
Bert Håge Häverö 1932-2014 Offset print
Signed with pencil.
Numbered: 165/310
Dated: 1979
Image area dimensions: 44 x 37 cm
Dimensions including frame: 55 x 47 cm
Condition report: Wear on frame, Minor moisture stains, No other remarks.
350 SEK | 2023-03-07 15:16 |
300 SEK | 2023-03-25 12:55 |
100 SEK | Start price |