Konstnär född 1940
Stilleben
Signerad: Fritz Jakobsson
Daterad: 1976
Mått på duk: 60 x 50 cm
Mått med ram: 86 x 76 cm
Fritz Jakobsson Oil on Canvas
Artist born 1940
Still life
Signed: Fritz Jakobsson
Dated: 1976
Dimensions of canvas: 60 x 50 cm
Dimensions of frame: 86 x 76 cm
Condition report: No remarks
4 600 SEK | 2023-03-20 11:22 |
4 400 SEK | 2023-03-26 14:22 |
3 400 SEK | 2023-03-21 10:55 |
100 SEK | Startpris |