Konstnär född: 1950
"Köpmanholmen"
Signerad: Bill Olson
Daterad: 1972
Mått på duk: 92 x 73 cm
Mått med ram: 97 x 78 cm
Bill Olson Oil on Canvas
Artist born: 1950
"Köpmanholmen"
Signed: Bill Olson
Dated: 1972
Dimensions of canvas: 92 x 73 cm
Dimensions with frame: 97 x 78 cm
Condition: No remarks
3 600 SEK | 2023-04-26 07:22 |
3 400 SEK | 2023-04-04 14:52 |
2 600 SEK | 2023-04-18 20:00 |
2 200 SEK | 2023-04-18 11:13 |
100 SEK | Startpris |