Samtalande kvinnor
Signerad: M. Varley
Mått på duk: 61 x 50 cm
Mått med ram: 74 x 63 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar
----------------------------------------------------------
Mary Varley Oil on Canvas
Signed: M. Varley
Dimensions of canvas: 61 x 50 cm
Dimensions with frame: 74 x 63 cm
Condition: Minor wear on frame, no other remarks
1 100 SEK | 2023-04-27 14:54 |
1 000 SEK | 2023-04-06 13:25 |
700 SEK | 2023-04-23 12:48 |
150 SEK | 2023-04-20 16:39 |
100 SEK | Startpris |