Landskap
Signerad: H Waldow
Mått på duk: 56 x 43 cm
Mått med ram: 69 x 56 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Harry Waldow (1887-1969) Oil on Canvas
Landscape
Signed: H Waldow
Dimensions of canvas: 56 x 43 cm
Dimensions with frame: 69 x 56 cm
Condition: Age-based wear, wear on frame, no other remarks
600 SEK | 2023-04-27 14:59 |
550 SEK | 2023-03-28 11:52 |
400 SEK | 2023-04-22 00:02 |
300 SEK | 2023-04-21 00:54 |
100 SEK | Start price |