Konstnär född 1940
Skogsmotiv
Signerad: Fritz Jakobsson
Daterad: 1976
Mått på duk: 45 x 38 cm
Mått med ram: 75 x 68 cm
Fritz Jakobsson Oil on Canvas
Artist born 1940
Forest motif
Signed: Fritz Jakobsson
Dated: 1976
Dimensions of canvas: 45 x 38 cm
Dimensions of frame: 75 x 68 cm
Condition report: No remarks
2 600 SEK | 2023-04-17 10:19 |
2 400 SEK | 2023-04-27 09:46 |
1 100 SEK | 2023-04-26 14:12 |
100 SEK | Startpris |