Konstnär född 1940
Stilleben
Signerad: Fritz Jakobsson
Daterad: 1976
Mått på duk: 60 x 50 cm
Mått med ram: 86 x 76 cm
Fritz Jakobsson Oil on Canvas
Artist born 1940
Still life
Signed: Fritz Jakobsson
Dated: 1976
Dimensions of canvas: 60 x 50 cm
Dimensions of frame: 86 x 76 cm
Condition report: No remarks
3 200 SEK | 2023-04-17 09:59 |
3 000 SEK | 2023-04-27 09:46 |
2 000 SEK | 2023-04-19 09:32 |
1 700 SEK | 2023-04-18 16:55 |
100 SEK | Start price |