Björnar i fjällandskap
Signerad med blyerts: Arne Anderson
Numrerad: 212/290
Mått bildyta: 58 x 40 cm
Mått med ram: 78 x 61 cm
Arne Anderson 1915-1982 Color lithograph
Artist born 1951
Bears in mountain scenery
Signed in pencil: Arne Anderson
Numbered: 212/290
Image area dimensions: 58 x 40 cm
Dimensions with frame: 78 x 61 cm
Condition report: No remarks
2 000 SEK | 2023-04-20 08:29 |
1 900 SEK | 2023-04-25 16:46 |
450 SEK | 2023-03-24 09:35 |
100 SEK | Start price |