Motiv av fjällandskap och insjö
Signerad: CM Lindqvist
Duk uppfordrad på pannå
Mått på duk: 53 x 36 cm
Mått inklusive ram: 64 x 47 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, färgskav, inga övriga anmärkningar
Carl Magnus Lindqvist 1884-1977 Oil on canvas
Motif of mountain landscape and lake
Signed: CM Lindqvist
Canvas mounted on panel
Dimensions of canvas: 53 x 36 cm
Dimensions including frame: 64 x 47 cm
Condition: Minor age-based wear, paint loss, no other remarks
1 100 SEK | 2023-04-17 09:59 |
1 000 SEK | 2023-04-26 18:04 |
150 SEK | 2023-04-18 21:06 |
100 SEK | Startpris |