Jens Jonsson född 1974
Umeå-motiv
Signerad: Jens
Mått bildyta: 62 x 52 cm
Mått med ram: 77 x 69 cm
Jens Jonsson Watercolor on paper
Jens Jonsson born 1974
Umeå motif
Signed: Jens
Image area dimensions: 62 x 52 cm
Dimensions with frame: 77 x 69 cm
Condition report: No remarks
2 400 SEK | 2023-04-27 15:11 |
2 200 SEK | 2023-04-14 13:15 |
100 SEK | Start price |