Testund i parken.
Signerad: L.Jirlow
Mått på duk: 65 x 54 cm
Mått inklusive ram: 86 x 76 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
------------------------------
100 000 SEK | 2023-06-01 14:04 |
98 000 SEK | 2023-05-19 11:40 |
76 000 SEK | 2023-05-29 09:46 |
30 000 SEK | 2023-05-24 08:44 |
850 SEK | 2023-05-23 15:37 |
250 SEK | 2023-05-22 21:46 |
150 SEK | 2023-05-22 20:07 |
100 SEK | Start price |