"Rånikjokk, Lillviken Norrbotten"
Signerad: Ivan Bergdahl
Daterad: 1970
Mått på duk: 73 x 61 cm
Mått inklusive ram: 81 x 68 cm
Ivan Bergdahl 1929-2021 Oil on canvas
Signed: Ivan Bergdahl
Dated: 1970
Dimensions of canvas: 73 x 61 cm
Dimensions including frame: 81 x 68 cm
Condition report: No remarks
3 200 SEK | 2023-06-01 14:10 |
3 000 SEK | 2023-05-26 22:47 |
2 600 SEK | 2023-11-07 13:49 |
100 SEK | Start price |