Motiv av sjö i fjällandskap
Signerad: A-Karlsson Stig
Otydlig datering
Mått på duk: 59 x 45 cm
Mått med ram: 73 x 58 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Ante-Karlsson Stig 1885-1967 Oil on Canvas
Motif of a lake in mountain landscape
Signed: A-Karlsson Stig
Unclear dating
Dimensions of canvas: 59 x 45 cm
Dimensions of frame: 73 x 58 cm
Condition: Age-based wear, no other remarks
3 600 SEK | 2023-06-01 14:11 |
3 400 SEK | 2023-06-01 14:12 |
1 400 SEK | 2023-05-11 14:17 |
250 SEK | 2023-05-25 22:40 |
150 SEK | 2023-05-22 20:16 |
100 SEK | Start price |