Kyrka vid sjö
Signerad: Stina Sunesson
Daterad: 1954
Mått bildyta: 32 x 21 cm
Mått inklusive ram: 50 x 39 cm
Stina Sunesson 1925-1999 Gouache on paper
Church at a lake
Signed: Stina Sunesson
Dated: 1954
Image area dimensions: 32 x 21 cm
Dimensions including frame: 50 x 39 cm
Condition report: No remarks
2 200 SEK | 2023-04-24 11:55 |
2 000 SEK | 2023-05-22 21:47 |
1 100 SEK | 2023-05-22 19:57 |
100 SEK | Start price |