Gatuvy, Landskrona.
Signerad: Olle Olsson Hagalund
Ram ej målad av konstnären
Mått på bildyta: 50 x 31 cm
Mått med ram: 71 x 53 cm
Olle Olsson-Hagalund 1904-1972 Gouache on Paper
Street view, Landskrona.
Signed: Olle Olsson-Hagalund
Frame not painted by the artist
Dimensions of image area: 50 x 31 cm
Dimensions with frame: 71 x 53 cm
Conditional report: No remarks
56 000 SEK | 2023-05-19 11:38 |
54 000 SEK | 2023-06-01 14:12 |
26 000 SEK | 2023-05-27 22:24 |
100 SEK | Start price |