Stilleben med svarta och röda vinbär
Signerad: S.Ivarsson
Daterad: 1986
Mått på duk: 80 x 64 cm
Mått med ram: 99 x 83 cm
Sven Olof Ivarsson 1936-2007 Oil on canvas
Still life with blackcurrants and redcurrants
Signed: S.Ivarsson
Dated: 1986
Dimensions of canvas: 80 x 64 cm
Dimensions with frame: 99 x 83 cm
Condition: No remarks
21 000 SEK | 2023-05-17 11:57 |
20 000 SEK | 2023-05-29 14:10 |
6 000 SEK | 2023-05-23 11:29 |
1 000 SEK | 2023-05-22 20:34 |
100 SEK | Start price |