Konstnär född: 1945
Figurkomposition.
Signerad: Björn
Daterad: 1984
Mått på duk: 130 x 130 cm
Mått inklusive ram: 133 x 133 cm
Björn Björnholt Oil on canvas
Artist born: 1945
Figure composition.
Signed: Björn
Dated: 1984
Dimensions of canvas: 130 x 130 cm
Dimensions including frame: 133 x 133 cm
Condition report: No remarks
100 SEK | 2023-04-24 13:33 |
100 SEK | Start price |