"Snäckgärdsbaden" (Gotland)
Signerad: JOLIN
Daterad: 1932
Mått bildyta: 49 x 34 cm
Mått inklusive ram: 59 x 44 cm
Einar Jolin 1890-1976 Watercolor on paper
"Snäckgärdsbaden" (Gotland)
Signed: JOLIN
Dated: 1932
Image area dimensions: 49 x 34 cm
Dimensions including frame: 59 x 44 cm
Condition report: No remarks
27 000 SEK | 2023-05-19 12:32 |
26 000 SEK | 2023-05-31 21:22 |
22 000 SEK | 2023-05-30 08:12 |
7 200 SEK | 2023-05-23 11:45 |
100 SEK | Start price |