Konstnär född: 1957
Komposition.
Signerad: MÅS Persson
Mått på duk: 81 x 65 cm
Mått inklusive ram: 83 x 67 cm
Stefan MÅS Persson Oil on canvas
Artist born: 1957
Composition.
Signed: MÅS Persson
Dimensions of canvas: 81 x 65 cm
Dimensions including frame: 83 x 67 cm
Condition report: No remarks
1 800 SEK | 2023-07-06 11:19 |
1 700 SEK | 2023-07-06 14:11 |
1 500 SEK | 2023-06-21 12:37 |
1 000 SEK | 2023-07-05 23:41 |
100 SEK | Startpris |