"Höstkväll"
Signerad: Karin Olsson
Mått på duk: 50 x 50 cm
Mått med ram: 53 x 53 cm
Karin Olsson 1928-2006 Oil on Canvas
"Fall evening"
Signed: Karin Olsson
Dimensions of canvas: 50 x 50 cm
Dimensions with frame: 53 x 53 cm
Condition report: No remarks
7 200 SEK | 2023-07-06 12:59 |
7 000 SEK | 2023-07-06 12:51 |
6 000 SEK | 2023-07-05 23:06 |
4 800 SEK | 2023-06-13 12:54 |
4 000 SEK | 2023-06-27 18:20 |
3 600 SEK | 2023-06-27 17:11 |
100 SEK | Startpris |