"I syrenens skimmer"
Signerad: Karin Olsson
Mått på duk: 35 x 30 cm
Mått inklusive ram: 36 x 32 cm
Karin Olsson 1928-2006 Oil on canvas
"In the Shimmer of the Lilac"
Signed: Karin Olsson
Dimensions of canvas: 35 x 30 cm
Dimensions including frame: 36 x 32 cm
Condition report: No remarks
3 800 SEK | 2023-06-27 17:11 |
3 600 SEK | 2023-06-27 01:56 |
3 400 SEK | 2023-06-26 11:45 |
3 000 SEK | 2023-06-26 21:41 |
150 SEK | 2023-06-26 20:40 |
100 SEK | Startpris |