Landskap
Signerad: G.Wiberg
Daterad: 1923
Mått på duk: 58 x 51 cm
Mått med ram: 58 x 51 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, färgskav, inga övriga anmärkningar
Gunnar Wiberg 1894-1969 Oil on Canvas
Landscape
Signed: G.Wiberg
Dated: 1923
Dimensions of canvas: 53 x 46 cm
Dimensions with frame: 58 x 51 cm
Condition report: Minor age-based wear, paint scratches, no other remarks
200 SEK | 2023-05-30 14:01 |
150 SEK | 2023-07-06 12:32 |
100 SEK | Startpris |