Konstnär född 1940
Stilleben med ägg
Signerad: Fritz Jakobsson
Daterad: 1975
Mått på duk: 45 x 38 cm
Mått med ram: 75 x 68 cm
Fritz Jakobsson Oil on Canvas
Artist born 1940
Still life with eggs
Signed: Fritz Jakobsson
Dated: 1975
Dimensions of canvas: 45 x 38 cm
Dimensions of frame: 75 x 68 cm
Condition report: No remarks
3 000 SEK | 2023-07-06 13:32 |
2 800 SEK | 2023-05-30 09:50 |
2 000 SEK | 2023-07-05 23:03 |
500 SEK | 2023-06-26 20:15 |
100 SEK | Startpris |