Kyrka vid sjö
Signerad: Stina Sunesson
Daterad: 1954
Mått bildyta: 32 x 21 cm
Mått inklusive ram: 50 x 39 cm
Stina Sunesson 1925-1999 Gouache on paper
Church at a lake
Signed: Stina Sunesson
Dated: 1954
Image area dimensions: 32 x 21 cm
Dimensions including frame: 50 x 39 cm
Condition report: No remarks
2 800 SEK | 2023-08-31 14:20 |
2 600 SEK | 2023-08-15 15:00 |
1 500 SEK | 2023-08-31 13:45 |
1 000 SEK | 2023-08-22 19:42 |
650 SEK | 2023-08-22 11:00 |
100 SEK | Start price |