Porträtt av Ann-Marie Rundlöf.
Signerad: Frisén
Uppfodrad duk.
Mått på duk: 49 x 35 cm
Mått inklusive ram: 52 x 38 cm
Vera Frisen 1910-1990 Oil on canvas
Portrait of Ann-Marie Rundlöf.
Signed: Frisén
Mounted canvas.
Dimensions of canvas: 49 x 35 cm
Dimensions including frame: 52 x 38 cm
Condition report: No remarks
15 500 SEK | 2023-08-16 14:12 |
15 000 SEK | 2023-08-28 18:17 |
4 400 SEK | 2023-08-26 21:32 |
1 800 SEK | 2023-08-25 09:18 |
1 200 SEK | 2023-08-22 09:02 |
300 SEK | 2023-08-21 22:44 |
100 SEK | Start price |