Stilleben med svarta vinbär i kopparhink
Signerad: S.Ivarsson
Daterad: 1985
Mått på duk: 56 x 47 cm
Mått med ram: 65 x 56 cm
Sven Olof Ivarsson 1936-2007 Oil on canvas
Still life with blackcurrants in copper bucket
Signed: S.Ivarsson
Dated: 1985
Dimensions of canvas: 56 x 47 cm
Dimensions with frame: 65 x 56 cm
Condition: No remarks
5 800 SEK | 2023-09-20 13:44 |
5 600 SEK | 2023-09-28 15:00 |
5 200 SEK | 2023-09-18 21:53 |
4 800 SEK | 2023-09-11 09:16 |
4 400 SEK | 2023-09-18 20:18 |
100 SEK | Start price |