Konstnär född: 1935
"Blåsippor"
Signerad: OG
Mått på pannå: 55 x 46 cm
Mått med ram: 65 x 56 cm
Olle Gustafsson Oil on Panel
Artist born: 1935
"Hepatica"
Signed: OG
Panel dimensions: 55 x 46 cm
Dimensions with frame: 65 x 56 cm
Condition report: Minor age-based wear, no other remarks
3 800 SEK | 2023-09-28 14:48 |
3 600 SEK | 2023-09-28 15:12 |
2 800 SEK | 2023-09-28 14:37 |
2 000 SEK | 2023-09-28 13:34 |
1 800 SEK | 2023-09-11 09:40 |
1 700 SEK | 2023-09-18 22:43 |
1 000 SEK | 2023-09-18 21:49 |
250 SEK | 2023-09-18 21:38 |
100 SEK | Start price |