Komposition.
Signerad: Högfeldt
Mått bildyta: 38 x 29 cm
Mått med ram: 50 x 41 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, slitage och bortfall från ram, inga övriga anmärkningar
Robert Högfeldt 1894-1986 Mixed Media on paper
Compostion.
Signed: Högfeldt
Image area dimensions: 38 x 29 cm
Dimensions with frame: 50 x 41 cm
Condition report: Minor age-based wear, wear and tear from frame, no other remarks
1 300 SEK | 2023-09-22 11:33 |
1 200 SEK | 2023-09-21 19:53 |
900 SEK | 2023-09-20 14:39 |
550 SEK | 2023-09-19 12:51 |
450 SEK | 2023-08-29 14:13 |
100 SEK | Start price |