Porträtt av Ann-Marie Rundlöf.
Signerad: Frisén
Uppfodrad duk.
Mått på duk: 49 x 35 cm
Mått inklusive ram: 52 x 38 cm
Vera Frisen 1910-1990 Oil on canvas
Portrait of Ann-Marie Rundlöf.
Signed: Frisén
Mounted canvas.
Dimensions of canvas: 49 x 35 cm
Dimensions including frame: 52 x 38 cm
Condition report: No remarks
7 200 SEK | 2023-09-15 12:47 |
7 000 SEK | 2023-09-28 13:51 |
3 800 SEK | 2023-09-19 09:25 |
100 SEK | Start price |