Peter Borotinskij född 1948
"Stenansikte"
Signerad: Peter Borotinskij
Daterad: 1995
Mått på duk: 116 x 90 cm
Mått med ram: 119,5 x 93,5 cm
Konditionsrapport: Mindre märken, inga övriga anmärkningar
Peter Borotinskij Oil on canvas
Peter Borotinskyi born in 1948
"Stone Face"
Signed: Peter Borotinsky
Dated: 1995
Dimensions of canvas: 116 x 90 cm
Dimensions with frame: 119.5 x 93.5 cm
Condition: Minor marks, no other remarks
2 600 SEK | 2023-09-15 12:46 |
2 400 SEK | 2023-09-27 23:05 |
500 SEK | 2023-09-18 21:11 |
100 SEK | Start price |