Abstrakt komposition
Signerad a tergo: Qadri No. 1478
Mått på duk: 100 x 65 cm
Oramad
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
-----------------------------------------------
Lehtinen Sohan Qadri (1932-2011) Oil on Canvas
Abstract composition
Signed a verso: Qadri No. 1478
Dimensions of canvas: 100 x 65 cm
Unframed
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
70 000 SEK | 2023-09-28 13:51 |
68 000 SEK | 2023-09-28 15:01 |
37 000 SEK | 2023-09-28 14:18 |
31 000 SEK | 2023-09-21 08:07 |
29 000 SEK | 2023-09-13 11:49 |
300 SEK | 2023-09-19 10:33 |
100 SEK | Start price |