Konstnär född: 1948
"Kyrkstugor, Norrfjärden"
Signerad: Mats Åke Bergström
Daterad: 1997
Mått bildyta: 98 x 78 cm
Mått med ram: 102 x 82 cm
Matsåke Bergström Watercolor on paper
Artist born: 1948
"Church cabins, Norrfjärden"
Signed: Mats Åke Bergström
Dated: 1997
Image area dimensions: 98 x 78 cm
Dimensions with frame: 102 x 82 cm
Condition report: No remarks
10 500 SEK | 2023-10-26 14:18 |
10 000 SEK | 2023-10-26 14:20 |
7 200 SEK | 2023-10-25 14:23 |
6 800 SEK | 2023-10-26 10:49 |
3 400 SEK | 2023-10-02 14:25 |
350 SEK | 2023-10-16 22:38 |
100 SEK | Start price |