"Äntligen vår, Tärnafjällen"
Signerad: Carina Fager
Mått på duk: 56 x 47 cm
Mått med ram: 58 x 48 cm
Carina Fager Oil on Canvas
"Finally spring, Tärna mountains"
Signed: Carina Fager
Dimensions of canvas: 56 x 47 cm
Dimensions with frame: 58 x 48 cm
Condition report: No remarks
650 SEK | 2023-11-29 13:53 |
600 SEK | 2023-11-29 13:16 |
550 SEK | 2023-10-19 09:45 |
500 SEK | 2023-11-28 21:13 |
100 SEK | Start price |