"Mot röd sol"
Signerad: A.Lindqvist
Mått på plåt: 48 x 38 cm
Mått med ram: 83 x 66 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Allan Lindqvist 1923-2013 Oil on Canvas
"Towards red sun"
Signed: A. Lindqvist
Dimensions on plate: 48 x 38 cm
Dimensions with frame: 61 x 51 cm
Condition Report: Wear on frame, no other remarks
1 300 SEK | 2023-11-29 09:26 |
1 200 SEK | 2023-11-29 09:24 |
750 SEK | 2023-10-27 11:10 |
350 SEK | 2023-11-22 13:32 |
100 SEK | Start price |