Kvinnor i sommarträdgård
Signerad: CM Lindqvist
Mått på pannå: 56 x 46 cm
Mått inklusive ram: 74 x 64 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
-----------------------------
Carl Magnus Lindqvist 1884-1977 Oil on Panel
Women in summer garden
Signed: CM Lindqvist
Dimensions of panel: 56 x 46 cm
Dimensions including frame: 74 x 64 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
700 SEK | 2023-11-13 12:04 |
650 SEK | 2023-11-30 10:23 |
100 SEK | Start price |