"Cirkusvagnar"
Signerad: Nyberg Tolf
Mått på duk: 116 x 65 cm
Mått med ram: 123 x 72 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage på ram, färgsläpp (2-7 mm), inga övriga anmärkningar
Malte Nyberg Tolf 1929-2013 Oil on canvas
"Circus Wagons"
Signed: Nyberg Tolf
Dimensions of canvas: 116 x 65 cm
Dimensions with frame: 123 x 72 cm
Condition report: Minor age-based wear on frame, paint loss (2-7 mm), no other remarks
3 800 SEK | 2023-11-30 14:23 |
3 600 SEK | 2023-11-30 14:22 |
2 600 SEK | 2023-11-13 14:29 |
2 400 SEK | 2023-11-22 18:48 |
1 200 SEK | 2023-11-21 20:54 |
100 SEK | Start price |